Strona główna » Gazownia Płońsk

Gazownia Płońsk

W jaki sposób sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem domu, jednak na przykład przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być podłączony do sieci gazowej, możesz to zrobić za pomocą właściwego dokumentu. Tego typu formularze do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich wypełnieniu można je złożyć online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w biurach obsługi klienta.

W jaki sposób obliczyć szacunkowe zużycie paliwa gazowego?

By wyliczyć szacunkowe zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia online. Wystarczy wskazać w nim rodzaj paliwa gazowego, który jest dostarczany do domu i sumę mocy sprzętów gazowych wyrażoną w kW. Obliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór gazu ziemnego w metrach sześciennych na godzinę. Wykonywane są one z kolei na podstawie założenia, że podane urządzenia mają sprawność na poziomie około 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności