Strona główna » Gazownia Piwniczna-Zdrój » Dostawcy gazu Piwniczna-Zdrój

Dostawcy gazu Piwniczna-Zdrój

Dlaczego ceny gazu są różne w zależności od dostawcy gazu ziemnego?

Ceny 1 kWh paliwa gazowego, które oferują dostawcy paliwa gazowego, zależne są od wielu różnych elementów. Pierwszym z nich jest głównie cena paliwa gazowego po jakiej został on zakupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup paliwa gazowego tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość rabatów dla hurtowych zakupów. Oprócz tego na koszt gazu poszczególnych dostawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, liczba obsługiwanych klientów,promocje. Dodatkowo należy również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze ceny gazu oferują najczęściej alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Kiedy zmiana sprzedawcy paliwa gazowego jest najbardziej opłacalna?

Zmiana sprzedawcy paliwa gazowego na lepszego pozwala na zmniejszenie rachunków za gaz nawet o kilkadziesiąt procent. Najwięcej oszczędzić mogą z kolei odbiorcy, którzy mają spore zużycie miesięczne gazu, ponieważ stosują go do między innymi ogrzewania budynków. Nie znaczny to jednak, że używając gaz do gotowania na kuchence, nie warto zmienić sprzedawcy paliwa gazowego. W każdej sytuacji opcja ta pozwala bowiem na obniżenie za niego faktur..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności