Strona główna » Gazownia Pisz » Gaz płynny Pisz

Gaz płynny Pisz

Jakie odległości trzeba zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej formie, należy pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na płynne paliwo gazowe powinien być oddalony: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele domów lub firm posiadający zamontowane własne zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania sprzedawcy gazu płynnego. W trakcie jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale również renomę dostawcy. Powinien on mieć aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego istotna jest również jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności