Strona główna » Gazownia Pisz » Dostawcy gazu Pisz

Dostawcy gazu Pisz

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu do przedsiębiorstwa?

Zamierzając zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy głównie wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu.

Czemu najtańszy dostawca gazu nie zawsze jest najlepszy?

Szukając lepszego sprzedawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę głównie na cenę za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie w każdym przypadku jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy porównywaniu ofert dostawców gazu ziemnego wykorzystywać rankingi, w których zawarte są nie tylko ceny paliwa gazowego, ale także informacje na temat pozostałych usług świadczonych w ramach podpisanej umowy, inne opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z na przykład możliwością jej wcześniejszego rozwiązania bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności