Strona główna » Gazownia Pisz » Butle gazowe Pisz

Butle gazowe Pisz

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na ile wystarcza butla gazowa, uzależnione jest od różnych elementów. Wyróżnić wśród nich można głównie pojemność butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej wobec tego korzystać. Poza tym okres użytkowania butli gazowej uzależniony jest również od tego, do czego jest ona stosowana oraz energochłonności urządzeń zasilanych za jej pomocą. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, stosowane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają najczęściej na około miesiąc przygotowywania posiłków z zastosowaniem gazu umieszczonego w nich.

W jaki sposób transportować butle gazowe?

Podczas zakupu butli gazowej warto zadbać również o jej odpowiedni przewóz w odpowiedni sposób. W związku z tym butle gazowe do domu oraz turystyczne powinny być transportowane jedynie pionowo, zaworem skierowanym ku górze. Sama butla musi być natomiast zabezpieczony przed przesuwaniem się po wnętrzu pojazdu. Nie należy z kolei przewozić butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przewiezieniu muszą być składowane w niezawilgoconym, zacienionym pomieszczeniu, pionowo..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności