Strona główna » Gazownia Pionki » Gaz płynny Pionki

Gaz płynny Pionki

Jakie odległości należy zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Chcąc zamontować zbiornik na gaz płynny w naziemnej formie, trzeba pamiętać o przestrzeganiu odpowiednich odległości od obszaru, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe powinien być oddalony: co najmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele domów lub firm posiadający zamontowane własne zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wybierania sprzedawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także wiarygodność sprzedawcy. Powinien on posiadać ważną koncesję na sprzedaż paliw. Dodatkowo istotna jest również jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności