Strona główna » Gazownia Pilawa » Dostawcy gazu Pilawa

Dostawcy gazu Pilawa

Od czego uzależniona jest wielkość rachunków za gaz?

Wielkość faktur za gaz w danym czasie rozliczeniowym uzależniona jest od kilku różnych kwestii, z czego jedynie jednym z nich jest cena 1 kWh paliwa gazowego uzależniona od taryfy, do jakiej przypisany jest odbiorca. Poza tym do ostatecznych kosztów występujących na rachunku wliczane są również takie opłaty jak między innymi: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i przesłanie faktur oraz sporządzenie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora gazu, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. Dlatego też tak ważne jest to, aby przy zmianie dostawcy gazu ziemnego zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa gazowego, ale również wysokość innych kosztów.

Czemu warto zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które wykorzystują gaz do ogrzewania lokali lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana dostawcy gazu na lepszego zapewnia im z kolei możliwość zyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych w ciągu roku. Oprócz tego zmieniając dostawcę gazu do firm, mogą one także wynegocjować nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych usług realizowanych przez wybranego sprzedawcę. Opcja ta ma wobec tego same zalety. Z kolei w sytuacji wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie wydatki przedsiębiorstwa na czas trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności