Strona główna » Gazownia Pieszyce » Gaz płynny Pieszyce

Gaz płynny Pieszyce

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu zewnętrznego wiąże się jest z kosztami około od 5 do 7 tysięcy złotych. Aby zmniejszyć ten wydatek, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość nieograniczonego wyboru sprzedawcy gazu, a wobec tego wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszelkie kwestie takie jak na przykład naprawy awarii czy przeglądy trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Płynne paliwo gazowe LPG to opcja, która pozwala na wykorzystywanie gazu w sytuacji gdy nie ma możliwości przyłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do odpowiednich, montowanych na działce zbiorników. Z metody tej mogą skorzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności