Strona główna » Gazownia Pieszyce » Butle gazowe Pieszyce

Butle gazowe Pieszyce

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do domu zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Koszt klasycznej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na pełną.

Podstawowe rodzaje zbiorników gazowych

Aktualnie na rynku wyróżnić można kilka różnych rodzajów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, do czego będą one stosowane. W związku z tym wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności