Strona główna » Gazownia Pieniężno » Dostawcy gazu Pieniężno

Dostawcy gazu Pieniężno

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są faktury za pobór paliwa gazowego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym dostawcy gazu do domu przedzielają do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

Najwięksi sprzedawcy paliwa gazowego w Polsce

W naszym kraju funkcjonuje wielu różnorodnych dostawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich sprzedawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że gwarantuje on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu przypadkach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą sprzedawcy paliwa gazowego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty co najmniej paru firm działających na polskim rynku, używając do tego na przykład porównywarki dostępne w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności