Strona główna » Gazownia Piastów » Gaz płynny Piastów

Gaz płynny Piastów

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania budynków, napędzania silników spalinowych i urządzeń w gospodarstwach domowych płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen gazu płynnego nie jest regulowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za litr może się zmieniać nawet parę razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu przypadkach jest ona dodatkowo podawana dla m3 gazu zamiast litra, dlatego warto zwrócić uwagę na tę kwestię w trakcie porównywania jego cen zakupu.

Jak często trzeba przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na gaz płynny, także modele wewnętrzne muszą koniecznie przechodzić badania techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być wykonany co 2 lata. Natomiast przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być realizowane przez pracowników Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności