Strona główna » Gazownia Pełczyce » Dostawcy gazu Pełczyce

Dostawcy gazu Pełczyce

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za zużycie gazu. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których pobór gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu przedzielają do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego, należy głównie pamiętać, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na inną, tańszą firmę polega natomiast na kilku prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może być ona przeprowadzona osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności