Strona główna » Gazownia Parczew » Dostawcy gazu Parczew

Dostawcy gazu Parczew

Jak wygląda pierwsza zmiana sprzedawcy paliwa gazowego?

Zmienienie sprzedawcy gazu po raz pierwszy może być problematyczna, ze względu na brak doświadczenia w tej sprawie. Najistotniejsze w jej przypadku jest w związku z tym dokładne przeanalizowanie obecnych na rynku ofert. Jeśli chodzi o to, ile trwa pierwsza zmiana sprzedawcy gazu, same formalności związane z tą kwestią trwają od 3 do 4 tygodni. Czas ten zależny jest przede wszystkim od tego, w jakim czasie zostanie rozpatrzone przez OSD zgłoszenie o zmianie dostawcy gazu ziemnego.

Jak się przygotować do zmiany sprzedawcy gazu ziemnego?

Zamierzając zmienić sprzedawcę gazu ziemnego, przed odwiedzeniem jego oddziału obsługi klienta należy odpowiednio się do tego przygotować. Konsultant sprzedawcy gazu ziemnego może bowiem poprosić o takie dane jak: pobór gazu w ostatnich 12 miesiącach, na bazie którego odbiorcy są kwalifikowaniu do określonych taryf gazowych, termin obowiązywania obecnej umowy podpisanej z dostawcą paliwa gazowego. Wobec tego należy sprawdzić te informacje wcześniej oraz mieć ze sobą dowód osobisty, potrzebny do weryfikacji danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności