Strona główna » Gazownia Ozimek » Butle gazowe Ozimek

Butle gazowe Ozimek

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój nienapełniony zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest natomiast wymiana pustej butli na pełną w miejscach wymiany butli zlokalizowanych także na wielu stacjach paliw. W tym przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Na ogół wykorzystywane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej gwarantują składowanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności