Strona główna » Gazownia Ożarów

Gazownia Ożarów

Co zrobić, kiedy eBOK gazowni nie działa?

W sytuacji, kiedy eBOK gazowni nie działa, trzeba przede wszystkim sprawdzić, czy wprowadzone loginy i hasła są w pełni odpowiednie. Kiedy problem wciąż występuje, warto pamiętać, że z gazownią można się skontaktować dodatkowo za pomocą kilku innych sposobów. Pierwszy z nich to skorzystanie z infolinii gazowni, której numer telefonu znaleźć można online na stronie tej firmy. Kolejna opcja to natomiast wizyta w oddziale obsługi klientów gazowni.

Zgłoszenie zmiany sprzedawcy paliwa gazowego

Domy i przedsiębiorstwa przyłączone do sieci dystrybucyjnej gazowni, określani również jako odbiorcy mają prawo zmienić sprzedawcę paliwa gazowego. W takiej sytuacji nie ponoszą oni jakichkolwiek kosztów, a sama procedura zmiany dostawcy trwa około dwadzieścia jeden dni. Zmienienie sprzedawcy paliwa gazowego wymaga złożenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego odpowiedniego druku PZD (zgłoszenia zmiany sprzedawcy gazu) między innymi w placówce gazowani, który jest następnie rozpatrywany przez nią. Wzór wniosku dostępny jest natomiast na portalu Polskiej Spółki Gazownictwa.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności