Strona główna » Gazownia Otmuchów » Gaz płynny Otmuchów

Gaz płynny Otmuchów

Główne zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Inwestycja w nowy zbiornik na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z kosztami około od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru lepszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również wiedzieć o tym, że wszystkie kwestie takie jak na przykład naprawy usterek czy badania techniczne trzeba będzie wykonywać osobiście.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w przypadku gdy nie ma możliwości przyłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do specjalnych, zamontowanych na posesji zbiorników. Z metody tej mogą korzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale również deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności