Strona główna » Gazownia Ostrów Mazowiecka » Gaz płynny Ostrów Mazowiecka

Gaz płynny Ostrów Mazowiecka

Płynne paliwo gazowe — cena

To ile kosztuje stosowany do ogrzewania pomieszczeń, zasilania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen płynnego paliwa gazowego nie jest regulowana przez Urząd Regulacji Energetyki. W związku z tym, jeśli chodzi o gaz płynny, cennik za jeden litr może się zmieniać nawet parę razy do roku. W wielu sytuacjach jest ona zarazem podawana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, w związku z tym należy zwrócić uwagę na tę jednostkę podczas porównywania jego cen zakupu.

Jak często trzeba przeprowadzać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na gaz płynny, także modele wewnętrzne muszą koniecznie przechodzić badania techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być przeprowadzony raz na 2 lata. Z kolei przegląd wewnętrzny co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być wykonywane przez pracowników UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności