Strona główna » Gazownia Osiek » Dostawcy gazu Osiek

Dostawcy gazu Osiek

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do firm przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla domu, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się w określonych limitach zużycia paliwa gazowego na rok. Oprócz tego gaz dla firm sprzedawany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Należy z kolei pamiętać, że ostatnia taryfa W-8 skierowana jest głównie dla firm przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę gazu do firmy, warto przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy paliwa gazowego zaproponuje także podpisanie pełnomocnictwa. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności