Strona główna » Gazownia Osieczna » Gaz LPG Osieczna

Gaz LPG Osieczna

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w paru wersjach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg stosowane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, używane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania lokali.

Do czego jest stosowany gaz LPG?

Paliwo gazowe LPG przede wszystkim jest idealnym sposobem pozwalającym na dostarczanie paliwa gazowego do domów niemających możliwości przyłączenia ich do sieci gazowej. Przez zamontowanie zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość wykorzystywania gazu w swoich nieruchomościach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków czy przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG używany jest także do na przykład: zasilania urządzeń gazowych z użyciem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, napędzania samochodów z użyciem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkcji kosmetyków czy produktów spożywczych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności