Strona główna » Gazownia Osieczna » Dostawcy gazu Osieczna

Dostawcy gazu Osieczna

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, na podstawie którego rozliczane są rachunki za pobór gazu. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy grupy: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu roku nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu do domu przypisują do nich odbiorców na podstawie ich zużycia paliwa gazowego w ciągu roku.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do domu?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu ziemnego do domu, trzeba głównie pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sam proces zmienienia sprzedawcy gazu na nową, lepszą firmę polega natomiast na kilku łatwych krokach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona wykonana osobiście lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje wobec tego wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu ziemnego, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności