Strona główna » Gazownia Orzysz » Dostawcy gazu Orzysz

Dostawcy gazu Orzysz

Dlaczego ceny paliwa gazowego są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu ziemnego, które oferują dostawcy paliwa gazowego, uzależnione są od wielu różnorodnych czynników. Jednym z nich jest głównie cena gazu po jakiej został on zakupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup gazu ziemnego tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość rabatów dla hurtowych transakcji. Dodatkowo na cenę gazu poszczególnych dostawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,promocje. Dodatkowo warto również wspomnieć, że najniższe cenniki paliwa gazowego zapewniają najczęściej alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić dostawcę gazu do firmy?

Firmy, które stosują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą niezwykle duże koszty związane z jego dostarczaniem. Zmienienie sprzedawcy paliwa gazowego na tańszego gwarantuje im z kolei możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Dodatkowo zmieniając dostawcę gazu ziemnego do firm, mogą one także wynegocjować nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z dodatkowych usług realizowanych przez wybranego dostawcę. Opcja ta ma wobec tego same plusy. Natomiast w sytuacji wyboru sprzedawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie wydatki przedsiębiorstwa na czas trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności