Strona główna » Gazownia Orzesze » Gaz LPG Orzesze

Gaz LPG Orzesze

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku budynków, które nie mają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców zasilanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także remontowanych budynkach.

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających gaz LPG do gospodarstw domowych czy firm, a także samochodów. W obu przypadkach musi być on przeprowadzany co 12 miesięcy. Polega on na zbadaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się natomiast również filtry, które są składową instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności