Strona główna » Gazownia Orneta » Butle gazowe Orneta

Butle gazowe Orneta

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalistycznych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. Bardziej prostszym sposobem jest z kolei wymienienie nienapełnionej butli na pełną w punktach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach paliw. W tym przypadku koszt napełnienia butli równa się wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być przechowywane we właściwy sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej gwarantują składowanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności