Strona główna » Gazownia Opolskie » Gaz LPG Opolskie

Gaz LPG Opolskie

Czy montaż LPG w pojeździe się opłaca?

Zamontowanie LPG w pojeździe to idealna opcja na obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Aktualnie pomimo niezmiennych podwyżek cen paliwa gazowego LPG wciąż jest on tańszy niż benzyna czy olej napędowy o mniej więcej połowę. Wobec tego zamontowanie instalacji LPG w aucie umożliwia płacić mniej za paliwo, zwłaszcza w sytuacji kiedy w ciągu miesiąca jest nim pokonywanych wiele kilometrów. Koszt jej zamontowania zwraca się zazwyczaj po mniej więcej 12 miesiącach.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w sytuacji domów, które nie posiadają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła opalanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także przebudowywanych budynkach.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności