Strona główna » Gazownia Opole » Butle gazowe Opole

Butle gazowe Opole

Najpopularniejsze rodzaje zbiorników gazowych

Współcześnie w sprzedaży znaleźć można parę różnych rodzajów butli gazowych. Ich podział określa przede wszystkim to, do czego będą one używane. W związku z tym wyróżnić można na przykład: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, niekiedy wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, używane przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do domu uzależniony jest głównie od jej wagi. Cena najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymiana takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są natomiast różne uzależnione są one, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności