Strona główna » Gazownia Opole Lubelskie » Gaz płynny Opole Lubelskie

Gaz płynny Opole Lubelskie

Zbiornik na gaz płynny, zewnętrzny czy podziemny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru związanego z jego rodzajem. Wobec tego naziemny zbiornik na gaz płynny to idealne rozwiązanie w sytuacji gdy teren wokół budynku jest odpowiednio duża, jego plusami jest łatwy montaż oraz stosunkowo niska cena. Natomiast w sytuacji, kiedy powierzchnia działki jest za mała na montaż takiego modelu zbiornika, trzeba wybrać rodzaj podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się także estetyczniej w otoczeniu budynku.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na gaz płynny uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to z kolei: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny gazu płynnego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności