Strona główna » Gazownia Opatowiec » Butle gazowe Opatowiec

Butle gazowe Opatowiec

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane we właściwy sposób. Z reguły wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane we właściwy sposób. Z reguły wykorzystywane są więc do tego specjalne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności