Strona główna » Gazownia Opatów » Gaz płynny Opatów

Gaz płynny Opatów

Podstawowe zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu zewnętrznego wiąże się jest z wydatkiem mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten wydatek, można go natomiast zakupić od kogoś, w takim przypadku używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszelkie sprawy takie jak na przykład naprawy usterek czy przeglądy trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które pozwala na wykorzystywanie gazu w przypadku gdy nie ma możliwości przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale również deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności