Strona główna » Gazownia Opatów » Butle gazowe Opatów

Butle gazowe Opatów

Jak dużo butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej wagi. Wartość klasycznej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje jedynie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są natomiast różne zależą one, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na pełną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Aktualnie na rynku wyróżnić można parę różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, do czego będą one stosowane. Wobec tego wyróżnić można na przykład: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie mające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania lokali, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności