Strona główna » Gazownia Opalenica » Gaz płynny Opalenica

Gaz płynny Opalenica

Zbiornik na gaz płynny, zewnętrzny czy podziemny?

Planując montaż zbiornika na płynne paliwo gazowe, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. Wobec tego naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to właściwe rozwiązanie w przypadku gdy posesja wokół budynku jest odpowiednio duża, jego zaletami jest bezproblemowy montaż i niewielka cena. Z kolei w przypadku, kiedy wielkość działki jest za mała na montaż takiego modelu zbiornika, trzeba wybrać model podziemny, który, pomimo,że jest droższy, prezentuje się także estetyczniej w otoczeniu budynku.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Koszt tankowania zbiornika na gaz płynny uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny gazu płynnego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, wobec tego latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności