Strona główna » Gazownia Opalenica » Butle gazowe Opalenica

Butle gazowe Opalenica

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg oraz butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich własny pusty zbiornik. O wiele łatwiejszym rozwiązaniem jest z kolei wymiana pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli dostępnych również na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich dystrybucji powinny być przechowywane w odpowiedni sposób. Na ogół wykorzystywane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Zapewniają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności