Strona główna » Gazownia Oleszyce » Gaz LPG Oleszyce

Gaz LPG Oleszyce

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego urządzenia, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich opiera się na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Kolejna opcja opiera się natomiast na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy uiścić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. Wobec tego cena samej butli to około od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest przeprowadzenia odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności