Strona główna » Gazownia Olesno » Dostawcy gazu Olesno

Dostawcy gazu Olesno

Jak wygląda kolejna zmiana sprzedawcy paliwa gazowego?

Każdy właściciel domu ma prawo do zmiany sprzedawcy gazu tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmienienia sprzedawcy paliwa gazowego jest identyczna jak za pierwszym razem. Polega więc na znalezieniu właściwej oferty i podpisaniu umowy z nową firmą. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wymówienie umowy z poprzednim dostawcą nie będzie miało konsekwencji finansowych. Jeśli w umowie występują takie zapisy najlepiej zaczekać do jej zakończenia. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu jest z kolei w pełni darmowy.

Na czym opiera się stała gwarancja ceny oferowana przez sprzedawców paliwa gazowego?

Aktualnie coraz więcej sprzedawców gazu zapewnia dla swoich klientów gwarancję ceny paliwa gazowego. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wciąż rosnące ceny gazu ziemnego w ciągu ostatnich lat, gdyż gwarancja ceny opiera się na zapewnieniu, że stawka zakupu paliwa gazowego od sprzedawcy będzie stała przez cały czas obowiązywania zawartej z nim umowy. Takiego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla domu, ale także firm oraz rolników..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności