Strona główna » Gazownia Olesno » Butle gazowe Olesno

Butle gazowe Olesno

W jaki sposób można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele prostszym sposobem jest jednak wymiana pustej butli na pełną w punktach wymiany butli znajdujących się również na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży powinny być przechowywane we właściwy sposób. Zasadniczo wykorzystywane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Umożliwiają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności