Strona główna » Gazownia Oleśnica » Dostawcy gazu Oleśnica

Dostawcy gazu Oleśnica

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do przedsiębiorstw przedzielają oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się w określonych limitach zużycia paliwa gazowego na rok. Dodatkowo gaz dla przedsiębiorstw sprzedawany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla firm przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, warto przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy gazu i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszystkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności