Strona główna » Gazownia Odolanów » Dostawcy gazu Odolanów

Dostawcy gazu Odolanów

Dlaczego ceny gazu są różne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh paliwa gazowego, które oferują sprzedawcy paliwa gazowego, uzależnione są od wielu różnych elementów. Jednym z nich jest głównie cena gazu po jakiej został on kupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość zniżek dla hurtowych transakcji. Dodatkowo na cenę gazu ziemnego poszczególnych dostawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,marketing. Oprócz tego warto także wspomnieć, że najniższe ceny paliwa gazowego oferują najczęściej alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Firmy, które używają gaz do ogrzewania pomieszczeń lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą niezwykle wysokie koszty związane z jego kupowaniem. Zmiana sprzedawcy gazu na lepszego daje im natomiast możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Oprócz tego zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one także wynegocjować nowe, lepsze warunki umowy lub zdecydować się na skorzystanie z innych usług realizowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma wobec tego same zalety. Z kolei w przypadku wyboru dostawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny daje możliwość to dokładnie zaplanowanie koszty firmy na okres trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności