Strona główna » Gazownia Obrzycko » Dostawcy gazu Obrzycko

Dostawcy gazu Obrzycko

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego wyliczane są rachunki za zużycie gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i podzielić ją można się na trzy grupy: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego sprzedawcy gazu ziemnego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich zużycia paliwa gazowego w ciągu roku.

Jak zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego, trzeba głównie wiedzieć, że rozwiązanie to jest w pełni darmowe. Sam proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego na inną, tańszą firmę opiera się natomiast na paru prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona osobiście lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko koszt gazu, ale i pozostałe warunki będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności