Strona główna » Gazownia Oborniki Śląskie » Dostawcy gazu Oborniki Śląskie

Dostawcy gazu Oborniki Śląskie

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu?

Każdy właściciel nieruchomości ma możliwość do zmienienia dostawcy paliwa gazowego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu jest identyczna jak za pierwszym razem. Opiera się więc na wybraniu właściwej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe rozwiązanie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie miało konsekwencji finansowych. W przypadku, gdy w umowie obecne są takie zapisy najlepiej zaczekać do jej zakończenia. Sam proces zmiany dostawcy gazu ziemnego jest natomiast w pełni bezpłatny.

Na czym polega stała gwarancja ceny oferowana przez dostawców gazu?

Obecnie coraz więcej sprzedawców gazu ziemnego oferuje dla swoich klientów gwarancję ceny gazu ziemnego. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stale rosnące ceny paliwa gazowego na przestrzeni ostatnich miesięcy, gdyż gwarancja ceny opiera się na zapewnieniu, że stawka zakupu gazu ziemnego od dostawcy będzie taka sama przez cały okres obowiązywania podpisanej z nim umowy. Tego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla gospodarstw domowych, ale także przedsiębiorstw oraz rolników..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności