Strona główna » Gazownia Oborniki Śląskie » Butle gazowe Oborniki Śląskie

Butle gazowe Oborniki Śląskie

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. O wiele wygodniejszym rozwiązaniem jest z kolei wymiana pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach paliw. W tym przypadku koszt napełnienia butli równa się wyłącznie koszt znajdującego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży powinny być składowane w odpowiedni sposób. Najczęściej stosowane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być zlokalizowana w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności