Strona główna » Gazownia Nowy Wiśnicz » Dostawcy gazu Nowy Wiśnicz

Dostawcy gazu Nowy Wiśnicz

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie paliwa gazowego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu rachunku na bazie regularnie podawanych odczytów licznika gazu. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest gwarancja, że opłaty za gaz dotyczą tylko faktycznie zużytej ilości gazu ziemnego, za sprawą tego nie trzeba się bać niedopłat. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tego sposobu.

Najpopularniejsi sprzedawcy gazu w Polsce

W naszym kraju funkcjonuje wielu różnorodnych sprzedawców gazu, którzy oferują możliwość zawarcia z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wymienić można takich sprzedawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność sprzedawcy nie znaczy jednak tego, że gwarantuje on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą dostawcy gazu ziemnego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty co najmniej paru firm działających na polskim rynku, wykorzystując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności