Strona główna » Gazownia Nowy Korczyn » Butle gazowe Nowy Korczyn

Butle gazowe Nowy Korczyn

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Najczęściej używane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Cena klasycznej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt wyłącznie tyle ile sam gaz. Cenniki gazu są z kolei różne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymianę butli na napełnioną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności