Strona główna » Gazownia Nowy Dwór Mazowiecki » Gaz płynny Nowy Dwór Mazowiecki

Gaz płynny Nowy Dwór Mazowiecki

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania pomieszczeń, napędzania silników spalinowych oraz urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że wysokość cen płynnego paliwa gazowego nie jest kontrolowana przez URE. Wobec tego, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cena za litr może się zmieniać nawet parę razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu sytuacjach jest ona również wskazywana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, w związku z tym warto zwrócić uwagę na tę jednostkę podczas porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Podobnie jak w sytuacji zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, również modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić badania techniczne. Przegląd techniczny zewnętrzny powinien być przeprowadzony raz na 2 lata. Z kolei rewizja wewnętrzna co 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na płynne paliwo gazowe muszą mieć ją przeprowadzoną co 10 lat. Wszystkie badania techniczne muszą być wykonywane przez przedstawicieli Urzędu Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności