Strona główna » Gazownia Nowogard » Gaz LPG Nowogard

Gaz LPG Nowogard

Ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, zależy głównie od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest wydzierżawienie odbioru przez UDT.

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności