Strona główna » Gazownia Nowe » Dostawcy gazu Nowe

Dostawcy gazu Nowe

Dlaczego ceny paliwa gazowego są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh paliwa gazowego, które oferują dostawcy gazu, zależne są od wielu różnorodnych kwestii. Pierwszym z nich jest głównie cena gazu po jakiej został on kupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość zniżek dla hurtowych transakcji. Oprócz tego na koszt gazu poszczególnych sprzedawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,promocje. Poza tym należy również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki gazu ziemnego zapewniają najczęściej alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Czemu warto zmienić sprzedawcę gazu do firmy?

Przedsiębiorstwa, które wykorzystują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo duże koszty związane z jego zakupem. Zmiana dostawcy gazu na lepszego daje im natomiast możliwość wygenerowania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Oprócz tego zmieniając dostawcę gazu ziemnego do firm, mogą one również negocjować nowe, korzystniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług realizowanych przez nowego dostawcę. Rozwiązanie to ma w związku z tym same zalety. Z kolei w przypadku wyboru dostawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie budżetu firmy na czas trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności