Strona główna » Gazownia Nowe Miasto nad Pilicą » Gaz LPG Nowe Miasto nad Pilicą

Gaz LPG Nowe Miasto nad Pilicą

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające paliwa gazowego LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do gospodarstw domowych czy przedsiębiorstw, a również pojazdów. W obu sytuacjach powinien być on wykonywany co 12 miesięcy. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Poza tym kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się natomiast również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które świetnie sprawdza się w przypadku nieruchomości, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także remontowanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności