Strona główna » Gazownia Nowe Miasteczko » Gaz LPG Nowe Miasteczko

Gaz LPG Nowe Miasteczko

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego koszt samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest dzierżawa odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności