Strona główna » Gazownia Nowa Słupia » Butle gazowe Nowa Słupia

Butle gazowe Nowa Słupia

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane w odpowiedni sposób. Z reguły stosowane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony chronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła.

Gdzie można napełnić butle gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przynosząc do nich swój pusty zbiornik. O wiele prostszym rozwiązaniem jest natomiast wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji cena napełnienia butli wynosi wyłącznie cenę umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności