Strona główna » Gazownia Nowa Ruda

Gazownia Nowa Ruda

Jak sprawdzić możliwość przyłączenie budynku do sieci gazowej?

Jeśli nie jesteś właścicielem nieruchomości, jednak między innymi przed jego kupieniem chcesz sprawdzić, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać z wykorzystaniem odpowiedniego wniosku. Tego rodzaju wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swojej stronie. Po ich uzupełnieniu można je złożyć przez internet za pomocą portalu przyłączeniowego gazowni, a też osobiście w punktach obsługi klienta.

Jak można wyliczyć orientacyjne zużycie paliwa gazowego?

By wyliczyć szacowane zużycie gazu ziemnego, można skorzystać z kalkulatora, który gazownia udostępnia przez internet. Wystarczy wskazać w nim rodzaj gazu ziemnego, który jest dostarczany do domu i sumę mocy urządzeń gazowych określoną w kW. Wyliczenia automatycznie wskazują maksymalny godzinowy pobór paliwa gazowego w m3 w ciągu godziny. Wykonywane są one natomiast na podstawie założenia, że wskazane sprzęty mają sprawność na poziomie mniej więcej 90%.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności