Strona główna » Gazownia Nisko » Gaz LPG Nisko

Gaz LPG Nisko

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takiej sytuacji jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest zbiornika. W takiej sytuacji nie należy za niego ponosić kosztów oprócz kosztów wydzierżawienia. Do ceny instalacji LPG w domu lub firmie należy także doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Obecnie w Polsce butle LPG oferowane są w paru rodzajach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. Wobec tego gaz LPG sprzedawany jest w zbiornikach: turystycznych cechujących się małą wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, standardowych 11 kg, które stosowane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg stosowane do zasilania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w poziomie, ważące 33 kg, używane w przemyśle oraz do ogrzewania budynków..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności