Strona główna » Gazownia Niemodlin » Gaz płynny Niemodlin

Gaz płynny Niemodlin

Zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego związany jest z kosztami mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Aby obniżyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie mniej kosztowny. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można z kolei przede wszystkim możliwość swobodnego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru korzystniejszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również pamiętać o tym, że wszelkie sprawy takie jak między innymi naprawy usterek czy badania techniczne trzeba będzie przeprowadzać samodzielnie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które pozwala na używanie gazu w sytuacji gdy nie ma możliwości przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z rozwiązania tego mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale również deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności